martes, 3 de enero de 2012

TXAPELKETA ETA PORRA

Beno, 3. jardunaldia amaitu da eta 2 faboritoak ez dute hutsik egin. Berasaluze-Albisu ezusteko positiboa bilakatzen ari dira orainarte, eta Xala-Laskurain-en berakada aipatu behar, ez dute partidurik irabazi, Arretxe II-Begino bezala. Lehenengo lauen artean Bengoetxea-Apraiz, 2 garaipenekin. Hauek emaitzak eta sailkapena:

3. JARDUNALDIA

IRUJO-BARRIOLA 22 ARRETXE II-BEGINO 5
TITIN-MERINO II 15 OLAIZOLA II-BEROIZ 22
XALA-LASKURAIN 9 BERASALUZE-ALBISU 22
BENGOETXEA-APRAIZ 22 ARITZ LASA-ZUBIETA 13

SAILKAPENA (Garaipen kopurua):

1- OLAIZOLA II-BEROIZ (3)
2- IRUJO-BARRIOLA (3)
3- BERASALUZE-ALBISU (2)
4- BENGOETXEA-APRAIZ (2)
5- TITIN-MERINO II (1)
6- ARITZ LASA-ZUBIETA (1)
7- XALA-LASKURAIN (0)
8- ARRETXE II-BEGINO (0)


Bestetik porra-ko epea amaituta, kontuak egin ditut. 70 apostu izan dira, hauek izenak eta apostua:

1- JOSU: IRUJO-BARRIOLA
2- OZLY: OLAIZOLA II-BEROIZ
3- AIDE: BERASALUZE-ALBISU
4- RUBITO: TITIN-MERINO II
5- GARIN: IRUJO-BARRIOLA
6- TXUBEL: BENGOETXEA-APRAIZ
7- MARTA: IRUJO-BARRIOLA
8- MAITE: IRUJO-BARRIOLA
9- ZABALA: LASA-ZUBIETA
10- ROKA: IRUJO-BARRIOLA
11- AMI: LASA-ZUBIETA
12- SAIOA: IRUJO-BARRIOLA
13- ALAIN: IRUJO-BARRIOLA
14- IMANOL I: BENGOETXEA-APRAIZ
15- ARANTXA: IRUJO-BARRIOLA
16- GUILLERMO: OLAIZOLA II-BEROIZ
17- AITOR S.S: XALA-LASKURAIN
18- LASA: IRUJO-BARRIOLA
19- TXINO: IRUJO-BARRIOLA
20- JOKIN: BENGOETXEA-APRAIZ
21- JON: OLAIZOLA II-BEROIZ
22- ROY: TITIN-MERINO II
23- PITU: OLAIZOLA II-BEROIZ
24- IÑIGO SARASOLA: OLAIZOLA II-BEROIZ
25- AITZOL: IRUJO-BARRIOLA
26- IMANOL ETXEBERRIA: OLAIZOLA II-BEROIZ
27- TOMAS: XALA-LASKURAIN
28- MIKELO: IRUJO-BARRIOLA
29- LAZKANO: ARITZ LASA-ZUBIETA
30- LABAKA: XALA-LASKURAIN
31- URDA: ARITZ LASA-ZUBIETA
32- ARDIAKA: IRUJO-BARRIOLA
33- IÑIGITO: OLAIZOLA II-BEROIZ
34- ARRATE: OLAIZOLA II-BEROIZ
35- JAVI: IRUJO-BARRIOLA
36- URBIZU: OLAIZOLA II-BEROIZ
37- MUJIKA: XALA-LASKURAIN
38- LAVADO: XALA-LASKURAIN
39- BOTULIN: OLAIZOLA II-BEROIZ
40- TXIKITO: XALA-LASKURAIN
41- IRAZU: XALA-LASKURAIN
42- GABI: IRUJO-LASKURAIN
43- ROJO: TITIN-MERINO II
44- BLANKITO: BENGOETXEA-APRAIZ
45- BALDA: IRUJO-BARRIOLA
46- DANI: IRUJO-BARRIOLA
47- IMANOL II: XALA-LASKURAIN
48- TOLO: ARITZ LASA-ZUBIETA
49- AREVALO. BENGOETXEA-APRAIZ
50- BEÑAT: OLAIZOLA II-BEROIZ
51- UNAI: IRUJO-BARRIOLA
52- KANFLANKA: IRUJO-BARRIOLA
53- HAIZE: XALA-LASKURAIN
54- IÑIGO GARCIA: BENGOETXEA-APRAIZ
55- TXUSMI: OLAIZOLA II-BEROIZ
56- SARASOLA: TITIN-MERINO II
57- ENEKO: XALA-LASKURAIN
58- PATINO: IRUJO-BARRIOLA
59- AMAIA: IRUJO-BARRIOLA
60- NERKARGARB: IRUJO-BARRIOLA
61- IVAN: IRUJO-BARRIOLA
62- TXOPO: IRUJO-BARRIOLA
63- IMANOL III: BERASALUZE-ALBISU
64- JON URTASUN: BENGOETXEA-APRAIZ
65- I. ALAÑA: TITIN-MERINO II
66- TXEMITA: IRUJO-BARRIOLA
67- AINHOA: IRUJO-BARRIOLA
68- ALFONSO: OLAIZOLA II-BEROIZ
69- TITO: TITIN-MERINO II
70- OSKAR SOBRAU: IRUJO-BARRIOLA

Beraz, 350 euro, horrela banatzen da, irabazi ezkero:

IRUJO-BARRIOLA: 27 APOSTU (12,96 euro)
OLAIZOLA II-BEROIZ: 13 APOSTU (26,92 euro)
XALA-LASKURAIN: 10 APOSTU (35 euro)
BENGOETXEA-APRAIZ: 7 APOSTU (50 euros)
TITIN-MERINO II: 6 APOSTU (58,33 euros)
ARITZ LASA-ZUBIETA: 5 APOSTU (70 euros)
BERASALUZE-ALBISU: 2 APOSTU (175 euros)

1 comentario:

Txubel dijo...

Aupa BENGOETXEA-APRAIZ !!!